як зняти відео? інфо: рекомендовано потужний компютер і turbowarp 1. вставити дві спрайти з цього проекту в свій або інший. 2. запустити проект і чекати кінця проекту. 3. натисни кнопку стоп біля зеленого прапорця. як вітворити відео? 1. сховати всі спрайти. 2. переконатись, що ви записали відео. 3. знайди і натисни на блок "оповісити рендер". 4. насолоджуйтесь!
це мій відео вітворювач в скретч! не звертайте уваги що у мене мала активність, просто я займаюся іншим