Jest pewien błąd związany z tym że jak będzie się szło ciągle w róg to jest się wywalanym poza barierę jednak: 1. Jest to tak mało oczywiste że w finalnej wersji raczej nikt tak nie będzie robić. 2. Musi być odpowiednio ułożona blokada a raczej nie będzie takiego ułożenia w grze.