Udało mi się zostać scratcherem! Chodzi o to, że przy profilu nie mam już "Nowy scratcher" tylko "Scratcher". Mogę robić studia i jakieś fajne rzeczy dla scratcherów. Zrobię jakieś grzybowe RP np Klan Grzyba albo coś