Ta daaaa, ostatnio odkryłm że można animować w Ibis paint X więc po prostu MUSIAŁAM spróbować! Nawet zrobienie takiej krótkiej animacji jak tak zajęło mi masę czasu ^^" Jest to animowana wersja prologu mojej książki: https://scratch.mit.edu/projects/905664513/ I przy okazji trochę specjal na 20 śledzi (wow wow wow wielkie dzięki, jesteście niesamowici i awwwwww, tak bardzo wam dziękuje <333), aczkolwiek pewnie zrobię jeszcze konkurs z tej okazji.
Dziękuje wszystkim osobom które zdecydowały się dać śledzia mej osobie :3 Przy okazji co ludzie zwykle robią na takie okazje bo nie mam pojęcia i jakby skąd wziąć nagrody do konkursu, skoro sama mogę dać tylko 1 śledzia