Klikajcie przyciski, które waszym zdaniem opisują daną notatkę w zeszycie do matmy. Napiszcie w komentarzu, co wybraliście np. 1ładne/normalne, 2 ble, 3 drugi podręcznik itp. Jeżeli coś wam się w notatkach nie podoba, to piszcie, co.