Děkuji @DadOfMrLog za skript na mocninu. Omlouvám se, pokud budou někde chyby. (V tom jak to je napsané). Neumím moc dobře angliky. Omlouvám se za to, že i po vypnutí červenám tlačítkem je okolo zelené vlajky modrý čtverec. Je to kvůli schování některých věcí po vypnutí projektu.