Siema! O to odpowiedzi. Syrry jeśli za późno, ale nie wiedziałam jak się za to zabrać. Jak ktoś nie zdążył dać pytania to spokojnie. Zrobię kiedyś Q&A 2. Spoiler: NIE! NIGDY JUŻ NIE ZROBIĘ Q&A! A nawet jeśli to bede odpowiadać na pytania od razu po ich zadaniu…
Dziękuję wszystkim, którzy dali mi jakieś pytania! Sweet bee bumblebee… Miniaturka by @Onka145