Trochę może bugować. Użyłem różowego motywu z miniaturek. Muzyka: Sash! - Ecuador
Mam nadzieję, że elektryka z lat '90 ci nie przeszkadza. Nie jestem dobry w robieniu Outro, ale mam nadzieję, że się spodoba! Sory, że takie słabe, ale robione w kilka godzin + nie jestem dobry w klonach