!UWAGA! WRÓCIŁEM Z MLEKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ta gra jest jeszcze we WCZESNYM etapie rozwoju, więc spodziewaj się błędów(oraz braku dobrego contentu). Tytuł tej gry mówi sam za siebie- prosty clicker z dodatkiem memów z jojo. aktualna wersja: 1.7- Odświeżenie CAŁEJ GRY! Naprawiłem znaczącą część bugów(postacie poboczne wreszcie mają sens!), oraz dodałem prawie wszytskim postaciom animacje...Nie płacą mi. WSZYSTKO W TEJ GRZE POCHODZI Z ANIME "JOJOS BIZZARE ADVENTURE" KTÓRE NALEŻY DO HIROKIEGO ARAKIEGO I DAVID PRODUCTIONS. WSZELKIE MATERIAŁY UŻYTE W TEJ GRZE NIE NALEŻĄ DO MNIE!
Kaka