Żegnaj @Onka145… [*] Nikt tego nie chciał, ale los postępuje według swoich żądań i kazał ciebie tak nagle zabrać… Żegnaj nasz…Bohaterze BiedrONKI… Uczestnicy pogrzebu: Ja @KoliberPL MAM NADZIEJĘ, ŻE WRÓCISZ!!!… D,: A tak na serio to… CZEMU NIKOMU O TYM NIE POWIEDZIAŁAŚ!? MYŚLISZ, ŻE WSZYSCY BĘDĄ MIELI W D*PIE TO, ŻE SOBIE ZNIKNĘŁAŚ!? JA SERIO CIE LUBIŁAM JAKO ZNAJOMY ZE SCRATCHA! MOGŁAŚ CHOĆ COŚ POWIEDZIEĆ!!!… ŻEGNAJ…
Dziękuję każdemu, kto przyjdzie na cmentarz, zrobi swój znicz i zostawi go wraz ze mną…