PROJEKT NIE MA NA CELU NIKOGO URAZIĆ! Mówię tutaj o tym, że dzieci w wieku 8-16 lat są uzależnione od Rodziny Monet. Byłam też od niej uzależniona, więc teraz dzielę się moimi obserwacjami. Dzieci w wieku 8-16 lat są uzależnione od czytania o s*ksie (bo o tym jest Rodzina Monet). Uczą się wulgaryzmów, przemocy. Rodzina Monet jest nienormalna.
WAŻNE!!!: Nie chcę rozpoczynać żadnej dramy czy coś. To jest tylko ostrzeżenie. Proszę nie zgłaszajcie tego projektu. Robię to dla dobra. Przepraszam, jeżeli ten projekt był dla kogoś obraźliwy