Proszę nie hejtujcie mnie za to że projekt jest słaby lub walka nie jest epicka bo nie ma mnie w domu i musiałem robić tą pracę na telefonie na recepcji przy słabym Internecie hotelowym. Dałem z siebie wszystko i mam nadzieję że nie odpadnę.
Dziękuje @MatoStato za WODA Dziękuje @kajtekambroziak @cezar125 i @Olafo_12 za postaci ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ ⍗ Przytrzymajcie klawisze "m" i "s" na klawiaturze to wydarzy się magia