Hejka, jak z załączonego tytułu można wywnioskować postanowiłam się poprzechwalać moimi bazgrołami z cyklu Kuń Kolekszyn. Od razu ostrzegam że wtedy dopiero uczyłam się rysować czegokolwiek, o koniach nie wspominając. Jeżeli jednak nie obawiasz się owej niekiedy fatalnej jakości i dalej chcesz je ujrzeć, to se ujrzyj :) Spacja. Wszystkie to kredki na białym papierze. Patataj patataj 1. [08 23] [bazowany] niezidentyfikowany 2. [08 23] [bazowany] niezidentyfikowana żygirafa 3. [08 23] [bazowany] niezidentyfikowany złośnik 4. [08 23] [bazowany] freiberger 5. [08 23] [bazowany] pinto 6. [09 23] [bazowany] kuc connemara 7. [09 23] [bazowany] appaloosa 8. [09 23] [bazowany] morgan 9. [09 23] niezidentyfikowany konik polny 10. [09 23] [bazowany] fryzyjski (TO NIE JEST PERKUSISTA MANESKIN!) Okładka: [09 23] cóś zmyślonego