Hej ludzie! Mam nadzieję że podoba wam się ta część kotka chlebka! 7❤+7⭐= nowa część czyli część 6 Tym razem postaram się zrobić jak najdłuższą i jak wsm zawsze - ciekawą (to znaczy zależy dla kogo ;3)
Dziękuję @Paulincia_Ik2 za pomoc w zrobieniu projektu!!!!!!!!!!!!!!<3<3<3 I w ogóle to też prosiła bym abyście mnie śledzili aaaaaaaaaleeee to tyyyylkoooo mooooooooja prooośba