Klikaj spację lub lewy przycisk myszy (no chyba, że masz laptopa lub telefon. Albo tablet). Żeby się zapisać trzeba napisać "zapis"
Dziękuję wszystkim moim śledzącym, bo przecież bez nich nie byłoby tego konkursu. Nie zrozumcie mnie źle! Technika dowolna! Ja po prostu tak to sobie wyobrażałam!