Przepraszam że tylko siedem, kotów mogę dać za to 13 ;) Hejka, przybyłam by zaprezentować kolejne kolekszyn, tym razem z martwą naturą. Nie jest tak żywa jak kunie, ale może coś z niej będzie. 1. Dżem z muchomorów z tutorialu, plakatówki (09 23) 2. Z drewnianą kaczką z tutorialu, akryl (10 23) 3. Z czymś tam żółtym co mama dała rodzeństwu na święta bo nikt tego nie chciał pić, akryl (11 23) 4. Z cukiernicą, akryl (12 23) 5. Straszna jakość... Dla taty (gdy mu pokazałam powiedział że musi mnie kiedyś nauczyć perspektywy ale i tak jestem z tego zadowolona), węgiel i kreda (11/12 23) 6. Z solą i kiwi, akryl (1 24) 7. Eee *szukanie wytłumaczenia* skoro gazetę można tam czytać to czemu nie...? (akwarele i pastele, 01 24) Tło: a to jest już żywa natura, więc nie powinno tego tu być XD. Nie pytajcie o miny, też byście takie mieli gdyby was chcieli zjeść (10 23, DLA ŻARTU)