проходи историю (не из скайрима) Go through the story (not from Skyrim) здесь нет пасхалки There is no Easter egg here ладно вот твоя пасхалка Okay, here's your Easter egg :)
Спасибо огромное Веронике за концовки,Максу и Илье за динозаврика,Илье(другому)за карт драйв нашему учителю за исправление багов и Мне Святогору за то что собрал все проекты воедино Thanks a lot to Veronica for the endings, Max and Ilya for the dinosaur, Ilya (the other one)for the map drive to our teacher for fixing bugs and to Me Svyatogor for putting all the projects together