NIE ZAPOMNIJCIE O WŁĄCZENIU Z SHIFTEM! komponenty: Puste nie robi nic i go nie ma Beton zatrzymuje neutrony (ale po czarnych pasach mogą uciec!) Kolumna też nic nie robi, ale jest częścią reaktora Paliwo tworzy neutrony, losowo i jak jakiś neutron je trafi Moderator spowalnia neutrony zwiększając szanse na robienie nowych w paliwie odbijacz jak nazwa wskazuje, odbija neutrony
Wykorzystałem moda HBM NTM do zrobienia reaktora który możecie zauważyć A tak ogln to resztę zrobiłem sam w pierwszym duszku (stawiacz bloków) możecie zmienić jego początkowy kostium na np, paliwo żeby cała plansza tym właśnie była Jak ktoś ma jakieś zastrzeżenia no to proszę pisać