Nowa gra: (nie ma narazie)
Uwaga! Spoiler | | | | ||||||||| |||| | A więc tak... Będzie to kontynuacja serii Strych tak jak mówiłem. Nie będzie jednak napisane że to strych. Fabuła: A jednak! Nie przeniosło cię do Backrooms a do dziwnego domu, dobrze ci znanego. To był twój dom! Niestety ale coś jest tam z tobą... Nazwa gry: Entities Anomaly