4 LATA NO WAY GUYS!!!!!! szczerze to naprawdę mi się nie chce wierzyć że ja tu faktycznie jestem od tak dawna xD oznacza to że już od czterech lat wstawiam tu moje wypociny strasznie wam dziękuję za to że jesteście tu już tyle czasu i że wspieraliście moją podróż na scratchu :3 BYĆ MOŻE zrobię jakiś specjał jednakże szanse na to wynoszą jakieś 5% więc nie miejcie zbyt wielkiej nadziei lol
muzyczka- "Sunny" - Omori ost spacja albo strzałeczki aby przejść do następnego slajdu (wow jakby nikt sie nie domyślił)