★ [Стрілка вправо] - вперед★ [стрілка вліво] - назад ★ [Стрілка вліво] - тормоз-назад★ щоб запрацювало радіо та музику робило треба нажати на нбого або нажати на пробіл попереджаю тут сотня багів