To jest gra ,Dbajmy o las'' mówi ona o ty , że nie wolno zaśmiecać lasów. Nie rzucać papierów po batonikach czy butelek po jakimś napoju. Dbając o las pozostawiamy czystość i środowisko czyste , naturalne dla zwierząt. Sterujcie strzałkami i łapcie śmieci. Jeżeli macie ochotę skomentujcie czy wam się podoba a jeżeli tak to zostawcie coś po sobie. Z góry dzięki. Pozdrowionka