Z dedykacją dla @RysicaFalco :) Pełny ekran zalecany. Szybkie szkice z mojego "śkiczownika", większość ze zdjęć, tylko dwa z głowy. Użyłam kubusia i czasem długopisu i kredek. Przepraszam za te cienie, mam kratki w oknach więc są heh. 1. Narysowałam to tylko dlatego, że przypomniało mi się jak byłam mała i z tatą śpiewaliśmy "jak to, jak to się stało, że mi wypiłaś moje k*kao..." [ST i za to banuje xd) 2. Wm że ten kciuk jest złamany ale nie chciało mi się go już nastawiać. Ten ptak to miał być jerzyk 3. Żabsko po prostu 4. Kot z głowy 5. NAJGORSZY RYSUNEK NA ŚWIECIE xd 6. Koń z głowy 7. Młode lwy (ręka w górę jak ktoś też tak mówi gdy komuś się ziewnie ;)) 8. Żyrafa i długopis to jak widać złe połączenie ;( 9. Jedyne co mi się kiedykolwiek naprawdę udało 10. Jedyny rysunek który na scratchu wygląda lepiej niż w rzeczywistości hah 11. Kozica miała być a co wyszło to nwm 12.Kozica WIP której nie chce mi sie dokończyć i którą nie wiedzieć czemu MUSZĘ wsadzić do internetu -_- Dzięki za obejrzenie ;)