narazie to jeszcze pracuję, to jest wersja bez bitew itd. UWAGA! jeżeli dodam jakiś upade to nie pytajcie się dlaczego jest czarne GU- (po prostu ni wim czy by jakiś haker się wkradł i ukradł mi to więc USTAWIAM LOCKER! (obraz może być trochę zamazany)
wielkie podziękowania dla moich kolegów którzy mieli takie fajne ścieżki dźwiękowe zadymiarzy itd. może to być nielegalne według supercell ale jakoś dam radę no co? jestem programistą :) myślę że to wybuchnie nwm z rok później? (nie jestem popularny czy coś) mój youtube? https://www.youtube.com/watch?v=v0-km6QK_30 moje piosenki? https://www.bandlab.com/track/34e0450b-d9b2-4c54-acd0-5e53697ef0cd?revId=fb666b39-59c7-48fa-b932-68c285f0e4ab a inne znajdziesz w profilu :)