Sistemul acesta de operare este in beta, de aceea nu sunt aplicații, are suport pentru limba română și engleză, și inovatorul Coleguț , asistentul virtual (lol), fac tot ce pot să fac aplicații, dacă vare cineva o idee de aplicație, să o lase în comentarii. Eu o să fac tot ce pot să o inițiez. Versiunea 1.2.1 : Se lucrează la cameră